Hasiči Dobranov

PA200166.JPG
1983
1983
1985
1985
2005
2005
2008
2008
2009
2009
2010 Povodně
2010 Povodně



V roce1987 založil s.Kreif z České Lípy  kroužek mladých hasičů Dobranov, 

který vedla soudružka. Dana Urbanová.

seznam dětí :1987

Jana Klausová

Dana Poláková

Hana Witschelová

Lenka Štutzová

Pavla Zifčáková

Pavlína Schuhová

Alena Buriánková

Jana Buriánková

Roman Morc

Jiří Buriánek

Milan Rákosník

Renata Dřízhalová

Milan Horák

Žaneta Urbanová

 Děti se připravovali a  vzdělávali v požární ochraně kde si poznatky a zkušenosti vyzkoušeli při soutěžích hry „PLAMEN".Zúčastnily se dvou hasičských táborů . V roce 1988  v Úštěku,  kde se tábor rozkládal v lese a hlavní dominantou byl indiánský stan ( tee-pee ), a v roce 1989 v Písečné, kde tábor sídlil u  myslivecké chaty . Starší spali ve stanech a mladší v uvedené chatě. Soudružka Urbanová a soudruh Rákosník věnovali našemu kroužku hodně času a úsilí, a za to jsme  přivezli : 

 1987 - 1. místo branný závod : Buriánková A., Klausová, Poláková, Witschelová, Rákosník M.ml

1987 -23.místo Plamen

1988 - 2. místo branný závod : Buriánková, Poláková, Klausová, Urbanová, Witschelová

1988 - 21. místo Plamen

 

seznam dětí :1989

Karel Klaus

Jana Buldrová

Žaneta Urbanová

Lenka Štutzová

Pavla Zifčáková

Renata Dřízhalová

Jitka Lajerová

Roman Morc

Josef Cyrmon

Milan Rákosník                    

1989 - 1. místo branný závod : Morc, Rákosník M. ml, Urbanová, Dřízhalová, Klaus

 Vedoucí kolektivu Dana Urbanová z důsledku revoluce vrací byt  v restituci původnímu majiteli a stěhuje se do České Lípy.

1990 nastoupila nová vedoucí : Vlasta Drahoňovská , která zde pracovala rok a po nemoci  končí jako vedoucí.

 

seznam dětí :1990

 

Karel Klaus                             Jana Buldrová                                  Žaneta Urbanová

Lenka Štutzová                        Pavla Zifčáková                     Renata Dřízhalová

Jitka Lajerová                          Roman Morc                           Josef Witschel

Leona Vejvodová                   Josef Cyrmon                                   Milan Rákosník

Petra Kuchaříková                Martin Lát                               Zdena Vidnerová

 

1990 - 12. místo Plamen

1991 - 9. místo Plamen :

1991 - 2. místo dorost jednotlivci : Rákosník Milan ml.

 

seznam dětí : 1991

 

Karel Klaus                             Jana Buldrová                                  Žaneta Urbanová

Lenka Štutzová                        Pavla Zifčáková                     Renata Dřízhalová

Jitka Lajerová                          Roman Morc                           Josef Witschel

Leona Vejvodová                   Josef Cyrmon                                   Milan Rákosník

Petra Kuchaříková                Martin Lát                               Zdena Vidnerová

Šárka Vidnerová                    Jaroslav Morc                           Alice Zavřelová

Daniel Mudruňka                    Michal Vostatek                      Josef Souček

 

V polovině roku 1991 přebírá mladé hasiče Zavřelová Alice, požárnický kroužek se nenávratně rozpadl o prázdninách 1992 !

Z mládeže zůstaly  pouze Rákosník Milan, Štutzová Lenka, Dřízhalová Renata,

kteří se po dovršení 18 let staly  hasiči.

 

V roce 2003  zakládá hasičský kroužek Jelínek Vladimír a děti skládají hasičský slib .V září 2003 přebírá kolektiv mladých hasičů  vedoucí Rákosník Milan ml.

 

seznam dětí : 2003

 

Rákosník Ondřej             Rubášová  Michaela

Vajdlová Monika                        Doubravová Anna

Vajdlová Nikola              Tsys Kateřina

Nováček Petr                          Beneš Jakub

Dobrovodská Romana          

 

2003 - 1. místo štafety dvojic : Rákosník Ondřej, Svatoň Michal, Beneš Jakub, Vajdlová                                                                                                                                                                                                Nikola, Pechová Lucie

 

seznam dětí : 2004

 

Pechová Lucie                         Rákosník Ondřej

Vajdlová Monika                        Doubravová Anna

Vajdlová Nikola              Tsys Kateřina

Nováček Petr                          Beneš Jakub

Dobrovodská Romana            Kasal Miroslav

Soukup Jan                              Svatoň Michal

 

2004 - 5. místo Plamen

 

2005 přestoupili mladí hasiči do dorostu a zůstali pouze

 

Nováček Petr                          Beneš Jakub

Kasal Miroslav             Rákosník Ondřej

Soukup Jan                              Svatoň Michal

 

2005 - 3.místo Požární útok Březovice

1.místo branný závod

1 místo přeborník okresu  dvojboj : Rákosník Ondřej

1.místo okresní kolo Plamen : Rákosník Ondřej

2.místo krajské kolo Plamen : Rákosník Ondřej

 

2006 přistoupily další vedoucí Hnídková Zdena, Rákosníková Jana a s nimi nový kolektiv mladých hasičů, který pracoval pod taktovkou těchto vedoucích. Rákosník Milan se soustředil na dorost.

 

seznam dětí : 2006

 

Hnídek Jakub               Rákosníková  Veronika

Urban David                Volhejnová Nancy

Jurča Tomáš                Matějková Eliška                   

Pikous Radek              Buldrová Marie

Morc Petr                    Jurčová Klára

Morc Jan                     Morcová Jana

 

2006 - 2.místo štafeta CTIF

            3.místo 4x60m

            3.místo 20m překážek : Rákosníková Veronika    přípravka

            2.místo 60m překážek : Volhejnová Nancy

            3.místo 60m překážek : Morcová Jana

            5.místo 60m překážek : Jurčová Klára

           

 

seznam dětí : 2007

 

Hnídek Jakub               Rákosníková  Veronika

Urban David                Volhejnová Nancy

Jánský Miroslav            Matějková Eliška                                           

Morc Petr                    Jurčová Klára

Morc Jan                     Morcová Jana

Buldrová Marie            Volhejnová Angelika

 

 

2007 - 1.místo 20m překážek : Rákosníková Veronika    přípravka

            1.místo  Plamen : Rákosníková Veronika    přípravka

            1.místo o.k. Plamen : Rákosník Ondřej

            1 místo přeborník  dvojboj okresu: Rákosník Ondřej

1.místo 100m.překážek  okresu   : Rákosník Ondřej   ( 20.64.sec. )

1.místo 100m.překážek  kraje      : Rákosník Ondřej  ( 19.27 sec. )

1 místo přeborník dvojboj kraje  : Rákosník Ondřej   (  16.08 sec.)                        

5.místo krajské kolo Plamen : Rákosník Ondřej

12.místo  Plamen


2008

Přípravka přebor jednotlivce na 20 metrů - dívky mladší 

                1. místo  : Brlicová Kristýna 00.34.05  

                3. místo Hnídková Lucie 00.46.09    

 

Přípravka přebor jednotlivce na 20 metrů - dívky starší

                1.místo : Rákosníková Veronika 00.19.01

            2.místo :Konvalinková Kristýna 00.19.02  

            4.místo : Volhejnová Angelika 00.21.04  


Přeborník okresu 60m překážek -chlapci

                3.místo : Morc Petr 00:29:46

                4.místo : Hnídek Jakub 00:31:05

Přeborník okresu 60m překážek -dívky

                4.místo : Volhejnová Nancy 00:20:42



Celkové pořadí v soutěži PLAMEN 2008  - Kategorie starší

                8.místo

 

Přeborník okresu 100m. překážky

               4.místo Nováková Dominika 00:26:89

 Přeborník   okresu dvojboj:

               1.místo Nováková Dominika 00:21:56

Celkové pořadí okresu

               1.místo Nováková Dominika- postup na krajské kolo Frýdlant v Čechách


Přeborník kraje 100m. překážky

               4.místo Nováková Dominika 00:22:95

Přeborník  kraje dvojboj:

              4 .místo Nováková Dominika 00:21:92

Celkové pořadí kraje

             3.místo Nováková Dominika - postup na mistrovství ČR v Trutnově


Celkové pořadí MČR

           31.místo Nováková Dominika

V roce 2009 došlo k reorganizaci vedoucích a ukončení činnosti dorostu. Hlavní vedoucí Milan Rákosník ukončuje funkci vedoucího, neboť přechází na novou funkci velitele jednotky. Hnídková Zdeňka a Rákosníková Jana končí ve funkcích z důvodů ukončení mateřské a nástupu do zaměstnání. Protože není lidí do funkcí vedoucích, organizace ukončuje činnost kolektivu v celostátní soutěži Plamen a nadále děti pracují v organizaci jen s rodiči ve sboru.

Hnídek Jakub

Morc Jan

Hnídková Lucie

Morc Radek

Rákosník Matěj

Rákosníková Veronika



24.11.2013 13:13:03
HasiciDobranov
Sbor dobrovolných hasičů Dobranov děkuje za vaší návštěvu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one